Jsme skupina kreativních lidí s vlastní zkušeností s duševním onemocněním. Pořádáme a natáčíme besedy, rozhovory a reportáže se zajímavými lidmi nejen na téma duševního zdraví.

O nás - Studio 27 - zaostřeno na duši

Jsme obyčejní lidé, lidé jako každý jiný, jako třeba vy. Zažíváme ale v životě něco, co nám mnoho dává a také hodně bere. Občas si sáhneme až na dno našich sil, na dno vnitřního prostoru, který se mnoha lidem zdá prázdný. Ten náš je však často plný hlasů, vizí, bytostí, tmy, zoufalství a také touhy z něj uniknout. A právě proto máme pocit, že máme co sdělit ostatním a že i naše činnost může přispět k odbourání stigmatu lidí s duševním onemocněním.

Studio 27 - zaostřeno na duši je skupina kreativních lidí s vlastní zkušeností s duševním onemocněním (především ze schizofrenního okruhu). Pořádáme a natáčíme besedy se zajímavými lidmi nejen na téma duševního zdraví. Hotová videa můžete shlédnout na našem youtube kanále youtube.com/studio27zaostrenonadusi. Kromě besed tam můžete najít i různé naše reportáže či rozhovory s lidmi z různých zemí, kteří mají k duševnímu zdraví co říci. A můžete se tam přesvědčit také o tom, že si dokážeme i sami ze sebe udělat legraci.

Naše Studio 27 také získalo v roce 2017 první cenu za nejlepší sociálně-inovativní projekt prestižního mezinárodního ocenění SozialMarie.