Délka videa: 1 hod 04 min 40 s
15.5.2017; Konference 20 let na cestě k úzdravě; Praha Café Na půl cesty.
Panelová diskuze pankáčů a pracovníků v oboru péče o duševní zdraví. Moderuje Zdeněk Heřt. V panelu zasedají Honza Mužík, Marek Zeman, Jan Sobotka, Filip Tylš.
http://www.greendoors.cz/cs/homepage/
http://www.greendoors.cz/cs/projekty/cafe-na-pul-cesty/