Jsme skupina kreativních lidí s vlastní zkušeností s duševním onemocněním. Pořádáme a natáčíme besedy, rozhovory a reportáže se zajímavými lidmi nejen na téma duševního zdraví.

20 let na cestě k úzdravě: DUŠEVNÍ ZDRAVÍ, PUNK A RECOVERY

  • Eliška Marie Košťálová
  • 24. 8. 2017
  • 0

Délka videa: 1 hod 04 min 40 s

15.5.2017; Konference 20 let na cestě k úzdravě; Praha Café Na půl cesty.

Panelová diskuze pankáčů a pracovníků v oboru péče o duševní zdraví. Moderuje Zdeněk Heřt. V panelu zasedají Honza Mužík, Marek Zeman, Jan Sobotka, Filip Tylš.

http://www.greendoors.cz/cs/homepage/

http://www.greendoors.cz/cs/projekty/cafe-na-pul-cesty/